дивись.info

«Аграрії» Львівщини заявляють про спроби рейдерства з боку прокремлівських сил

«Аграрії» Львівщини заявляють про спроби рейдерства з боку прокремлівських сил

Про це йдеться у відповідній заяві з приводу анонсованої у Львові прес-конференції про ситуацію в Аграрній партії та нібито авторитарні методи управління з боку її керівництва.

Матеріал надано прес-службою партії.

У партії заявляють, що це – спроба політичного рейдерства, а її причиною вважають те, що лідер партії, Віталій Скоцик, першим публічно звинуватив Віктора Медведчука в організації антиукраїнського заколоту і «п’ятої колони».

Надаємо текст заяви: «Хвиля гібридної атаки Кремля докотилася і до Львова, – йдеться у заяві партії, розміщеній у Фейсбук. – Хто хоча б трішки цікавиться політикою, зрозуміє, що тут стирчать вуха Медведчука. Активізація на українському політичному просторі проросійських сил з кожним днем набирає все ширших обертів. Війна проти України набула нового характеру і поступово перейшла із військового у політичний вимір. Москва не шкодує ні сил, ані засобів, ані грошей на скупівлю засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій, створюючи потужний антиукраїнський фронт напередодні виборів 2019 року.

Анонсована прес-конференція цікава не через зміст – адже нічого нового й цікаво учасники заходу не розкажуть. Тим більше, що реального впливу на партійні процеси заявлені спікери вже не мають, оскільки були відсторонені від керівництва партією через заколотницькі ініціативи. Швидше навпаки – виглядає на намагання Поживанова, Корбана і Ко виправдати себе після достатньо резонансних звинувачень.

Цікаво інше – чому ці «партійні діячі», які жодного разу до цього не були у Львові, раптом обрали саме наше місто для свого заходу. А тому, що дехто в Києві, а точніше у Москві, вважає галичан наївними і простаками, які повірять у будь-які казки, якщо їх розповідати гарним тоном. Тому що у столиці вже всі прекрасно знають ціну слів цих персонажів і їхню сумнівну діяльність у минулому.

У понеділок представники так званої «опозиції» в Аграрній партії будуть розповідати про конфлікт всередині партії і подавати це все як внутрішні розбірки. Хоча думаючій людині достатньо кількох хвилин, щоб скласти пазл картинки «хто і для чого?», і зрозуміти, що йдеться про дискредитацію українських сил і глобальну пропагандистську кампанію для реваншу наближених до Кремля політиків.

Прямо аж напрошується аналогія з гібридною війною РФ проти України, де Москва заперечує свою агресію на всіх дипломатичних площадках говорить про «внутрішню громадянську війну». Тут ті ж самі інструменти. Але що дивуватися – найманці завжди намагаються наслідувати своїх господарів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.