дивись.info

Хімічні викиди у Криму: з’явились рекомендації МОЗ

Хімічні викиди у Криму: з’явились рекомендації МОЗ

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством інформаційної політики оприлюднили рекомендації для мешканців регіонів, які опинилися під загрозою хімічного отруєння через викиди заводу Кримський титан.

У відомстві зазначили, що у зоні ризику опинилися населені пункти поблизу заводу на півночі анексованого Криму та на півдні Херсонської області.

У МОЗ зауважили, що про отруєння може свідчити зокрема: кашель, виділення мокротиння, іноді з кров’ю, нежить, сухість у горлі, носова кровотеча, подразнення очей, слизових оболонок, шкіри, біль у грудях.

У міністерстві рекомендують по можливості герметизувати приміщення, захищати органи дихання ватно-марлевою пов’язкою, змоченою двовідсотковим розчином питної соди, промивати овочі і фрукти двовідсотковим мильно-содовим розчином.

Також радять уникати низинної місцевості та підвалів, натомість намагатися бути на підвищеннях.

Нагадаємо, у ніч на 24 серпня в місті Армянськ на півночі окупованого РФ Криму з’явився невідомий наліт “липкої іржі”, яким вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі скаржилися на першіння в горлі, висип і загальне нездужання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.