дивись.info

Анатолій Забарило став головою передвиборчого штабу Анатолія Гриценка на Львівщині

Анатолій Забарило став головою передвиборчого штабу Анатолія Гриценка на Львівщині

Анатолія Забарила призначено відповідальною особою з проведення підготовчої роботи з формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах Президента у 2019 році у Львівській області.

Про це повідомили у прес-службі партії.

Також він буде відповідати за організацію виборчої кампанії, формувати та організовувати роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії.

Відповідне розпорядження підписав голова Центрального виконавчого комітету політичної партії «Громадянська позиція» Микола Нещадим.

Анатолій Забарило є головою Львівської обласної організації «Громадянської позиції». З 2002 року він працював у Львівській міській раді. Спочатку обіймав посаду начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків та туризму, потім – заступника голови управління комунального майна. Кандидат технічних наук. Зараз є депутатом та секретарем Львівської міської ради. Представляє «Громадянську позицію».

Вибори Президента України мають відбутися у березні 2019 року. За останніми соціологічними опитуваннями Анатолій Гриценко є серед лідерів та займає другу позицію в рейтингу кандидатів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.