дивись.info

Понад 30 проектів місцевого розвитку на Львівщині – в зоні ризику

Понад 30 проектів місцевого розвитку на Львівщині – в зоні ризику
Фото: ілюстративне

Сьогодні, 14 вересня, Конкурсна рада з реалізації обласного конкурсу проектів місцевого розвитку розглянула питання щодо 44 проектів, які опинилися в зоні ризику через затягування з підготовкою необхідних документів.

Як повідомили в прес-службі ЛОР, 10 з них рішенням КР виключили з числа переможців, а вивільнені кошти в сумі 1,5 млн грн розподілили на інші проекти в межах двох пріоритетів: вуличне освітлення та екологічні ініціативи (всього 12 об’єктів).

З переліком вилучених 10 об’єктів можна ознайомитися тут.

З переліком 12, які введені як переможці, можна ознайомитися тут.

«Щодо інших 34 проектів, КР прийняла рішення зобов’язати замовників до 17.00 28 вересня надати секретаріату КР скан-копії підтверджуючих документів (номер угоди та назву підрядної організації) та розпочати нарешті реалізацію зазначених об’єктів. Це свого роду другий шанс. У випадку не надання замовниками необхідних документів секретаріат КР автоматично вилучить їх з переліку переможців та передасть на розгляд співголів КР для прийняття остаточного рішення», – пояснив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ Іван Собко.

З переліком 34 проектів можна ознайомитися тут.

Також сьогодні Конкурсна рада прийняла рішення на наступному засіданні розглянути питання щодо внесення змін до Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017-2020 рр.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.