дивись.info

Роботу перевантажувальної станції сміття на Північній продовжили ще на 10 днів

Роботу перевантажувальної станції сміття на Північній продовжили ще на 10 днів

Виконавчий комітет львівської міської ради дозволив продовжити роботу перевантажувальної станції сміття на вул. Північній, передає кореспондент Дивись.info.

«Ми підготували майданчик і були готові до переїзду, але відбулося в неділю віче, де зібралися близько 300 мешканців села Старий Яричів. Ми не сподівалися на такий категоричний спротив.  Вони обіцяли перекрити трасу Київ-Чоп і заблокувати діяльність цього об’єкта. На віче був присутній представник ЛОДА, але це не допомогло нам отримати дозвіл. Поки що порозуміння немає», – розповів  директор «Аве Львів» Олег Гайовишин.

Він додав, що перевантаження на вул. Північній відбувається з коліс на колеса і сміття не накопичується навіть в межах денної норми, а відтак попросив дозволити продовжити роботу станції ще на місяць.

Втім, члени виконкому погодилися дати дозвіл лише на 10 днів, за умови, що перевантаження відбуватиметься в режимі «з коліс на колеса». При цьому вони заявили, що готові будуть за потреби ще раз повернутися до цього питання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.