дивись.info

Україна виграла апеляцію у справі «боргу Януковича»

Україна виграла апеляцію у справі «боргу Януковича»

Апеляційний суд Англії задовольнив апеляційну скаргу України на вердикт у справі про борг Києва перед Москвою в розмірі 3 мільярда доларів, передає 24 канал.

Суд вирішив, що Україна має право висувати аргументи на свій захист, які стосуються примусу до угоди. Фактично, це відкидає варіант розгляду справи як суто комерційної і відкриває дорогу до політичного процесу, на якому Київ може висунути аргументи щодо анексії Криму і участі Росії у конфлікті на сході України.

Це не означає, що в результаті Києву таки не доведеться повернути борг. Проте на даному етапі англійський суд погодився із аргументами української сторони.

Таким чином Високий суд Лондона повернеться до розгляду боргової суперечки між Києвом і Москвою. Суддя вирішив, що суд першої інстанції помилково не став розглядати аргументи української сторони.

Відтак тепер справа буде слухатися в рамках повноцінної процедури, що відстрочить можливість стягнення боргу на користь РФ.

Нагадаємо, Україна подала свої документи щодо апеляційного оскарження до англійського Апеляційного суду. 29 березня 2017 року Високий Суд Лондона зобов’язав Україну погасити єврооблігації на 3 мільярди доларів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.