дивись.info

Посли Канади та Британії розкритикували заборону російськомовного контенту на Львівщині

Посли Канади та Британії розкритикували заборону російськомовного контенту на Львівщині

Посол Канади в Україні Роман Ващук і посол Великобританії Джудіт Гоф розкритикували рішення Львівської облради про заборону на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області, пише УНІАН.

«Прийнята у Львівській області заборона в сформульованому вигляді недалека, дискримінаційна і просто безглузда. І я кажу це як носій мови, української мови в діаспорі та послідовний захисник затвердження культурного продукту цією мовою, але також і різноманітності», – написав Ващук у Twitter.

Його підтримала у своєму Twitter посол Британії в Україні Джудіт Гоф: «Не можу не погодитися. Львівська область, ти можеш бути кращою, ніж зараз демонструєш. (Це я кажу як фанат і людина, що вивчає і українську, й російську мови)».

Як повідомлялося, на території Львівської області встановлено заборону на публічне використання російськомовного культурного продукту. Відповідне рішення увечері 18 вересня на сесії ухвалили депутати Львівської обласної ради. У проекті рішення зазначається, що обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту буде діяти на Львівщині до припинення окупації української території.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.