дивись.info

Українські військові взяли під контроль ще один населений пункт у сірій зоні

Українські військові взяли під контроль ще один населений пункт у сірій зоні

Українські військові укріпили зону безпеки навколо населеного пункту Золоте-4. Про це повідомили у прес-центрі Операції об’єднаних сил.

«Військові частини Об’єднаних сил з метою убезпечення мирного населення від підступних ворожих обстрілів з боку російсько-окупаційних військ здійснюють заходи щодо створення та укріплення зон безпеки навколо населених пунктів, які знаходяться на підконтрольній уряду України території», – зазначили в прес-центрі.

Там уточнили, що зазначені зони безпеки органічно входять до складу «смуг забезпечення підрозділів, які обороняються на першому оборонному рубежі».

«Днями ворога було позбавлено можливості безкарно обстрілювати наші позиції в районі населеного пункту Золоте-4», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це хутір Вільний на Луганщині – частина Золотого-4, яка впродовж чотирьох років війни перебувала в так званій сірій зоні.

Зазначається, що нещодавно до населеного пункту активно заходили ворожі розвідувально-диверсійні групи і відкривають вогонь просто з покинутих будинків.

«Відповісти ми не могли, бо тут багато мешканців, а вони постріли робили з пустих будинків, які полишили мешканці. Тому було прийняте Об’єднаними силами рішення взяти під контроль північно-західний район. У народі він називається хутір Вольний», – розповів командир роти глибинної розвідки 74-го розвідувального батальйону ЗСУ Олег Ляденко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.