дивись.info

Керівник управління майном Львівської облради написав заяву на звільнення

Керівник управління майном Львівської облради написав заяву на звільнення

У Львівській облраді – кадрові зміни. Заяву на звільнення написав посадовець-старожил – начальник управління майном спільної власності обласної ради Микола Бандра, передає IA ZIK.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк повідомив: «Від сьогоднішнього дня він перебуває у відпустці. Як мені повідомили із секретаріату обласної ради, вже написана заява на звільнення».

У подальшому у Львівській облраді планують оголосити конкурс на вакантну посаду.

«Наш принцип – проголошувати відкриті конкурси. Виконання обов’язків покладено на заступника Віктора Кусого. Потім мав би бути конкурс, проведений максимально публічно, після чого депутатський корпус затверджує або не затверджує кандидатуру. Якщо кандидатура не проходить, оголошується новий конкурс. Хоча я не прихильник, щоб довго був в.о. Вважаю, що максимально оперативно усі конкурси мають проводитись. Людина приходить на посаду, укладається контракт на 3-5 років і вона працює», – зазначив Володимир Гірняк.

З його слів, до начальника управління майном спільної власності «деякі зауваження були, людей ідеальних немає».

Керуючий справами Львівської облради Валентин Харлов підтвердив: Микола Бандра взяв відпустку, з якої вже не повернеться на посаду.

«Микола Бандра написав заяву на відпустку до листопада, а опісля звільняється у зв’язку з переходом на іншу посаду. Не у складі обласної ради. Працював на посаді понад 15 років. Досягла людина певного віку і хоче піти на іншу посаду», – прокоментував Харлов.

Сам Микола Бандра сказав: «Я ще сьогодні не готовий взагалі навіть відповідати на такі запитання. Інформація може з’являтися, але я ще того не знаю… Правда, що я йду у відпустку».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.