дивись.info

Лукашенко хоче закрити кордон для «бандитів» з України

Лукашенко хоче закрити кордон для «бандитів» з України

Президент Білорусі Олександр Лукашенко хоче збільшити кількість прикордонників на кордоні з Україною, щоб зупинити перевезення зброї. Про це він заявив на зустрічі з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засем і головою Держприкордонкомітету Анатолієм Лаппо, повідомляє УНІАН.

«Там, де треба, ми це зробимо. Ми вирішили зміцнювати кордон з Україною. Ми бачимо, скільки звідти йде сьогодні біди для Білорусі, і в тому числі зброї переправляється. Ми повинні закрити кордон. Але не для порядних людей, а для бандитів, для тих, хто везе зброю», – сказав Лукашенко.

Він зазначив, що раніше міністр внутрішніх справ йому доповідав, що затримали чоловіка з арсеналом зброї.

«Затримали людину, у якої арсенал: кулемети, десяток автоматів, два десятка гвинтівок, десять тисяч патронів і так далі, і так далі …. Колекціонують? Так бойова ж уся зброя. Ось колекціонери… Звідки все це? Подивилися – в армії нашій все на місці», – розповів Лукашенко.

Тому, за його словами, прийнято рішення «встановити кордон з Україною».

«Потрібна там чисельність – потрібна. Давайте подивимося. Але не скопом – туди сотню, туди тисячу, а по одній людині, куди треба. Без всяких начальників. Начальників має бути по мінімуму», – підсумував президент Білорусі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.