дивись.info

Офіційно: 23-річна «Міс Україна-2018» Вероніка Дідусенко була дискваліфікована з конкурсу

Офіційно: 23-річна «Міс Україна-2018» Вероніка Дідусенко була дискваліфікована з конкурсу

Оргкомітет конкурсу виступив з офіційною заявою.

Оргкомітет Національного конкурсу краси «Міс Україна-2018» виступив з офіційною заявою щодо позбавлення Вероніки Дідусенко почесного титулу, передає ТСН.

Так, під час прес-конференції виконавчий директор оргкомітету конкурсу краси «Міс Україна-2018» Вікторія Кіосе сказала, що через порушення правила конкурсу Вікторію Дідусенко дискваліфікували.

«У цьому році були незвичні критерії, ми хотіли дівчину яка буде харизматичною, яка має свій погляд на ситуацію в нашій країні. Ми обрали дійсно дівчину, яка підходила нам по всім критеріям, яка погодилась на всі умови конкурсу. І, ви знаєте, сталася несподівана історія для нас. Тому що вона порушила правила і надала нам недостовірну інформацію. У зв’язку з порушенням правил її дискваліфіковано. Вона надала недостовірну інформацію про те, що не перебуває у шлюбі та не має дітей», – сказала Кіосе.

Нагадаємо, що 23-річна Вероніка Дідусенко з Києва здобула корону і титул «Міс Україна-2018» 20 вересня цього року. Пізніше у ЗМІ поширилася інформація, що красуня отримала перемогу нечесно і обдурила організаторів конкурсу. Подейкували, що Дідусенко приховала від оргкомітету, що вже була заміжня, а також має 4-річного сина.

Світлини Вероніки з дитиною публікувала у своїх соцмережах її мама Тетяна Дідусенко. Пізніше жінка видалила ці фото.

За вимогами організаторів, усі учасниці конкурсу не повинні перебувати в шлюбі до або під час конкурсу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.