дивись.info

Оперну діву Монсеррат Кабальє госпіталізували

Оперну діву Монсеррат Кабальє госпіталізували

Іспанську оперну співачку Монсеррат Кабальє госпіталізували в одну з лікарень Барселони. Жінка потрапила в лікарню шість днів тому через загострення давніх проблем з сечовим міхуром, пише Дзеркало тижня.

Згідно з джерелами, шість днів тому у співачки запалився сечовий міхур, однак зараз стан здоров’я 85-річної Монсеррат Кабальє покращився. Очікується, що жінку випишуть після завершення фестивалю La Mercè, який проходить у Барселоні 24 вересня.

Монсеррат Кабальє – іспанська оперна співачка, яка володіє сопрано. Жінка прославилася, в першу чергу, технікою співу бельканто і виконанням ролей у класичних італійських операх Пуччіні, Белліні і Доніцетті. В репертуарі Монсеррат Кабальє, який складається з 88 ролей, близько 800 камерних творів.

Серед нагород і звань Монсеррат Кабальє Орден Ізабелли Католицької (Іспанія, 1966 рік), Великий хрест ордена «За заслуги перед Італійською Республікою» (Італія, 2009 рік). Крім того, в Україні в 2006 році співачку нагородили Орденом Княгині Ольги I ступеня. Також Монсеррат Кабальє введена до залу слави англійського журналу Gramophone.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.