дивись.info

Гірняк прокоментував заяву про звільнення начальника управління майном спільної власності

Гірняк прокоментував заяву про звільнення начальника управління майном спільної власності

На думку заступника голови ЛОР Володимира Гірняка, новий начальник має прийти у це управління лише через конкурсну процедуру.

Вчора оприлюднили інформацію про кадрові зміни в управлінні майном спільної власності ЛОР, яке багато років незмінно очолював Микола Бандра.

«Має бути оголошений конкурс. Це має бути абсолютно публічно. Це важлива посада і колосальні  функції. Я не заздрю тому, хто потрапить на цю посаду. Має прийти людина з новим мисленням. Це має бути фахова людина, бо нефахових і непорядних ми однозначно не пропустимо, кістьми ляжемо, щоб не вона пройшла, і ця людина має мати підтримку депутатського корпусу. Тобто два фактори має співпасти», – заявив Володимир Гірняк у коментарі Дивись.info.

«Я вважаю, що ми не просто повинні моніторити наші комунальні заклади, а управляти ними. Це визначальна річ, яку новий керівник управління майном спільної власності повинен робити. З позитиву є те, що майже всі об’єкти комунального майна зареєстровані у відповідних базах, облік майна здійснюється. Але з точки зору управління нашими комунальними закладами, я вважаю шо ми повинні ефективніше працювати», – додав заступник голови облради.

Додамо, що Микола Бандра очолював управління майном Львівської облради від червня 2006 року. До слова, на запит про звітування перед депутатами щодо результатів роботи управління а також про надання копій звітів за останній рік, журналісти Дивись.info так і не отримали відповідь.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.