дивись.info

Уся фінансова діяльність медуніверситету Богомольця зупинена, — МОЗ

Уся фінансова діяльність медуніверситету Богомольця зупинена, — МОЗ
Фото: news.bigmir.net

З ректорату Національного медичного університету імені Богомольця зникла документація, яка регулює роботу закладу, через що вся фінансова діяльність вишу зупинена. 

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

За даними відомства, комісія, яка перевіряє фінансово-господарську діяльність медвишу за період з 1 жовтня 2015 року по 18 вересня 2018 року, виявила, що в ректораті НМУ відсутні ключові для роботи закладу документи.

Серед них: оригінал Статуту університету, оригінал та копії ліцензій на провадження освітньої діяльності, оригінал та копії сертифікатів на акредитацію, правила внутрішнього трудового розпорядку, документація щодо захисту персональних даних працівників університету, накази про призначення, звільнення, переведення та відпустки, накази про встановлення надбавок та премій співробітникам, бюджетні запити та розрахунки до бюджетних коштів, річний план закупівель, протоколи засідань тендерного комітету.

МОЗ стверджує, що без цих документів функціонування університету неможливе.

Виконувач обов’язків ректора Олександр Науменко заявив про зникнення документів в Національну поліцію.

Також міністерство повідомляє, що, за словами викладачів і студентів, документи зникли за вказівками Катерини Амосової, яку нещодавно суд поновив на посаді ректорки, та її оточення. Також вони розповіли, що колишнє керівництво погрожує кримінальною відповідальністю тим, хто буде співпрацювати з комісією МОЗ та призначеним в.о. ректора Науменком.

«МОЗ України наголошує на тому, що подібні погрози — лише засіб залякування та маніпулювання у корисливих цілях», — підкреслили у відомстві.

Комісія також виявила, що понад 80 працівників ректорату відсутні на робочих місцях.

Зазначається, що через наведені порушення вся фінансова діяльність закладу наразі зупинена.

МОЗ також попередило Держказнайчейство про можливе незаконне розпорядження коштами платників податків, «адже наявні також і свідчення про те, що на співробітників Держказначейства чиниться тиск з метою забезпечити платежі за підписом осіб, які звільнені з НМУ».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.