дивись.info

Україна запровадила санкції проти низки російських компаній

Україна запровадила санкції проти низки російських компаній

Санкції запровадили проти російських компаній, які співпрацювали з проросійськими бойовиками. У 2018 році низка російських юридичних і фізичних осіб уклали “зовнішньоекономічні угоди” з транспортними підприємствами, що перебувають на тимчасово окупованій території.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що російські організації систематично переправляють вантажі до Луганської області через закриті пункти пропуску “Ізварине”, “Довжанський” та “Червона Могила” Луганської митниці.

Українські спецслужби звинуватили російські компанії в підтримці структур бойовиків, брутальному порушенні міжнародного права і шкоді економіці України.

«Наразі РНБО та Мінекономіки введено санкції щодо низки підприємств країни-агресора, у тому числі АТ “РЖД Логистика”, ТОВ “Промкомплекспласт”, ТОВ “Газголдер” та інших суб’єктів господарювання РФ», – йдеться у повідомленні.

Водночас російські компанії намагалися налагодити бізнес з підприємствами на підконтрольній українській владі території. Відтак СБУ ініціювала перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Радою національної безпеки і оборони застосування щодо них спеціальних санкцій та обмежувальних заходів.

“Указані санкційні заходи передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України та інші обмеження, які не дозволять порушникам у подальшому здійснювати фінансово-господарську діяльність в Україні та запобігатимуть виведенню капіталів за межі нашої держави”, – уточнює СБУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.