дивись.info

Кількість заяв про працевлаштування українців у Польщі зменшилась на 25%

Кількість заяв про працевлаштування українців у Польщі зменшилась на 25%

У першій половині 2018 року кількість заяв про працевлаштування українців у Польщі зменшилась на 25% порівняно з попереднім роком.

Про це повідомив голова комітету з питань міграції та працевлаштування польсько-української господарчої палати Павло Кулага, передає «Польське радіо».

Зокрема, за словами Кулаги, з початку 2018 року у Польщі ускладнилась процедура подання заяв роботодавцями на працевлаштування іноземців. Зокрема, ці заяви стали платними, а сама процедура розгляду цих заяв стала довшою.

«По-друге, в першій половині минулого року ще не було безвізового руху для громадян України. Щоб працювати в Польщі на основі біометричного паспорта, надалі необхідна заява, проте можливість вільно перебувати в Шенгенській зоні сприяє також випадкам нелегального працевлаштування без документів, передусім в інших країнах ЄС», — повідомив Кулага.

Загалом, відповідно до даних міністерства сім’ї, праці та соціальної політики Польщі, протягом першої половини 2018 року українці подали понад 692 тисячі заяв на працевлаштування у Польщі. За аналогічний період 2017 року ця цифра була більшою на 212 тисяч осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.