дивись.info

На Львівщині оголосили конкурс на посади директорів закладів професійної освіти

На Львівщині оголосили конкурс на посади директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської ОДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів ВПУ № 34 м. Стрия, ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище», Золочівського професійного ліцею, Поморянського професійного ліцею, ДПТНЗ «Сокальський професій ліцей», ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька».

Про це повідомили в ЛОДА.

В конкурсі на заміщення вакантних посад директорів навчальних закладів можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, педагогічний стаж роботи та /або стаж роботи на керівних посадах системи професійної освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі не менше трьох років. Термін подачі заяв – 20 днів від дня опублікування оголошення про конкурс.

Документи, які подають до конкурсної комісії: заява; автобіографія; копія паспорта; копія ідентифікаційного номера; копія трудової книжки; копія документа про освіту; особовий листок з обліку кадрів із вклеєною фотографією; заява про згоду на обробку персональних даних; програма розвитку навчального закладу.

Документи подають за адресою: 79008, м. Львів, вул. Просвіти,4а

Відділ професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.