дивись.info

Опалювальний сезон: які документи подавати для оформлення субсидії

Опалювальний сезон: які документи подавати для оформлення субсидії

У стандартних випадках для оформлення субсидії українцям треба подавати лише заяву і декларацію про доходи. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Про це повідомляється на сайті Кабміну.

«У загальному випадку для оформлення субсидії потрібні лише заява і декларація про доходи», – сказав Рева.

При цьому довідки знадобляться, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише фактично проживаючих у помешканні осіб. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Субсидію призначають на рік — від травня до травня наступного року. Розмір субсидії розраховують окремо — на літній період, і окремо — на зимовий виключно на основі доходів зареєстрованих і фактично проживаючих у помешканні осіб.

Якщо допомогу уже призначено на новий рік (2018-2019 рр), у жовтні їх розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення.

Нагадаємо, уряд схвалив постанову «Про утворення міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо монетизації житлових субсидій».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.