дивись.info

У Львові стартував Міжнародний фестиваль художнього татуювання (фоторепортаж)

У Львові стартував Міжнародний фестиваль художнього татуювання (фоторепортаж)

Сьогодні, 28 вересня, у Львові стартував 9-й Міжнародний фестиваль «Мистецтво художнього татуювання», передає кореспондент Дивись.info.

Як розповів організатор 9-ої Міжнародної конвенції художнього татуювання WEST TATTOO FEST Леонід Тимошицький, у фестивалі беруть участь близько 200 учасників із різних країн Європи.

«Заявлених учасників, які беруть участь, станом на сьогодні, більше 150. Але є майстри, які привозять своїх моделей, але не заявлені, тому очікуємо більше, ніж 200 майстрів із різних країн Європи. Практично всі майстри, які тут є, вони є фахівці своєї справи та досить відомі», – зазначив організатор.

За його словами, основна мета фестивалю – ознайомити щонайбільше людей із цим мистецтвом, оскільки воно стає дедалі популярнішим у Європі.

Фестиваль триватиме три дні, до 30 вересня. І за словами організатора, кожного дня запланована різна програма та номінації, але найнасиченішою на події буде субота.

«Сьогодні також вибиратимуть «Краще татуювання дня». Крім того, відбувається конкурс вже загоєних робіт в 7 номінаціях, серед яких – велике татуювання, кольорове, реалізм тощо», – пояснив Леонід Тимошицький.

Також він запевнив, що всі татуювання робляться із дотриманнях медичних норм, одноразовими інструментами та без крові.

Читайте також: Вікенд у Львові: куди піти 29-30 вересня

Додамо, Міжнародна конвенція мистецтва натільного живопису “WEST TATTOO FEST” це масштабна подія у світі художнього татуювання та боді-арту. Вона заснована з метою підвищення інтелектуального стану розуміння та соціальної культури художнього татуювання, боді-арту в нашій країні та за її межами.

Під час проведення міжнародного проекту відбуватиметься обмін інформацією та досвідом серед відомих майстрів з різних куточків світу та України, конкурси робіт майстрів боді-арту та художнього татуювання у більш ніж 15 номінаціях, а також всім уже відомий конкурс MISS WEST–TATTOO.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.