дивись.info

З нового року вартість проїзду в поїзді «Чотири столиці» можуть знизити

З нового року вартість проїзду в поїзді «Чотири столиці» можуть знизити
Фото: Укрінформ

В Укрзалізниці сподіваються, що з нового року зможуть знизити вартість проїзду у поїзді “Чотири столиці” №31/32 Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига.

Про це сказав у п’ятницю в розмові з журналістами в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов після урочистого відправлення у перший рейс поїзда “Чотири столиці”, повідомляє Укрінформ.

“Ми працюватимемо до кінця цього року за наявними тарифами, а коли переглядатимемо тарифну політику на наступний рік, то будемо дивитися: якщо буде можливість, то знизимо тарифи. Це залежатиме від заповнюваності поїздів”, – зазначив Кравцов.

При цьому він зауважив, що вже нині пасажири виявляють неабияку увагу до поїзда, і в перший рейс він вирушив із заповненістю 55 відсотків, в той час, як на інших міжнародних рейсах вважається добрим сигналом заповненість на 30 відсотків.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, у свою чергу, пояснив, що регулюванням тарифів на пасажирські перевезення займається Міністерство інфраструктури, а Укрзалізниця “має відповідну межу, де вона сама може приймати рішення щодо регулювання тарифу”.

“Те, що більше цієї межі – це суто компетенція тарифної ради Міністерства інфраструктури”, – сказав він, зауваживши, що у квітні цього року, коли вперше обговорювалось питання запуску цього поїзда, власне і відбулося засідання тарифної ради, на якому було затверджено попередні тарифи на вартість квитків потяга “Чотири столиці”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.