дивись.info

Львівські митники виявили контрабандну партію консервів та 30 кілограмів листя тютюну

Львівські митники виявили контрабандну партію консервів та 30 кілограмів листя тютюну

Через прихований паштет водій позбувся автомобіля.

У суботу, 29 вересня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Угринів-Долгобичув» під час митного контролю транспортного засобу «Mercedes-Benz Sprinter» працівники митниці виявили факт незаконного переміщення майже п’яти тисяч банок паштету. Його намагався ввезти до України громадянин України, мешканець Львівщини.

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально облаштованому місці. Там оглядова група виявила 403 упаковки паштету по 12 шт. в кожній.

Прихований від митного контролю товар містився за декоративною обшивкою салону автомобіля, під другим рядом сидінь та на поличці у кабіні водія.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

В іншому випадку, громадянин України, мешканець Волині намагався ввезти три мішки з листям тютюну. Майже 30 кілограмів товару обмеженого до ввезення в Україну знаходились у кабіні автомобіля. В обох випадках громадяни для перетину кордону обрали смугу руху «зелений коридор», чим засвідчили відсутність у них товарів обов’язкових до декларування.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Товар, а також автомобіль «Мерседес-Бенц Спрінтер», вартість яких буде встановлено додатково, вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.