дивись.info

Площу в центрі Вінниці назвали Ліверпулем

Площу в центрі Вінниці назвали Ліверпулем

У Вінниці одну із площу центрі міста назвали Ліверпулем – там встановлена інсталяція із зображенням гурту «Бітлз».

Відповідне рішення у п’ятницю ухвалила сесія Вінницької міської ради, повідомляє Укрінформ.

«З метою належного функціонування адресної системи міста найменувати площу, що розміщена на розі вулиць Соборної та Олександра Соловйова, назвою: площа Ліверпуль», – йдеться в рішенні сесії.

У документі зазначається, що відомості про найменування площі «Ліверпулем» будуть надіслані до ДП «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України для включення цієї назви до словника Єдиних та Державних реєстрів.

Упродовж двох тижнів новий топонім також внесуть в адресну схему м.Вінниці і до адресного реєстру автоматизованої інформаційної телекомунікаційної системи Державний Реєстр виборців.

Площа, названа Ліверпулем, розташована у центрі міста. В радянські часи тут збиралася неформальна молодь, здебільшого – шанувальники гурту «Бітлз», які й «присвоїли» цьому куточку міста таку неформальну назву. Як спадок того покоління торік тут встановили інсталяцію ліверпульської четвірки і жовтий підводний човен з нaписом «Liverpool Vinnytsia Yellow Submarine. А цьогоріч композицію доповнили «лондонською» телефонною будкою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.