дивись.info

Стартував фестиваль можливостей людей поважного віку «Золоті роки 2018»

Стартував фестиваль можливостей людей поважного віку «Золоті роки 2018»
фото: ЛОДА

 29 вересня стартуав Другий східноєвропейський фестиваль-зустріч можливостей людей поважного віку «Золоті роки 2018», передає ЛОДА. 

У межах фестивалю запланували презентацію програм, проектів, успішних практик партнерських організацій та концерт творчих колективів Білорусі, Польщі, Литви, Словаччини та творчих колективів з України.

Зазначимо, що Фестиваль триватиме до 1 жовтня на різних локаціях, зокрема:

30.09.2018 – о 15.00 – парк культури та відпочинку ім.Б.Хмельницького.

01.10.2018 – о 11.00  – Львівський геріатричний пансіонат м. Львів вул. Медової Печери, 71.

01.10.2018 – о 15.00 «Навчання впродовж життя» презентація програм неформальної освіти людей поважного віку у Львові та Україні.  просп. Шевченка, 13 ЛОУНБ.

Громадська організація «Золоті Роки», працює, як платформа особистого розвитку людей поважного віку, веде активну роботу у напрямі сприяння соціально-культурного відродження та змінах в культурно-освітній галузі міста Львова, перетворення культури на засіб формування громадянського суспільства старших людей, як особистості у сучасному суспільстві.

Саме тому реалізація цього проекту до Дня людей похилого віку 1 жовтня сприятиме популяризації української культури в Європі і розширенню міжнародних зв’язків, серед осіб літнього віку.

Нагадаємо, що фестиваль відбувається за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.