дивись.info

У Львові суд оштрафував посадовця держветсанконтролю, упійманого на хабарі

У Львові суд оштрафував посадовця держветсанконтролю, упійманого на хабарі

25 тисяч гривень штрафу має сплатити посадовець Регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, що обслуговує 7 областей Західного регіону держав, якого 27 лютого затримали на хабарі у 50 тисяч гривень та 300 доларів.

Про це стало відомо із вироку Галицького районного суду Львова, оприлюдненого у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Отже, згідно із матеріалами справи, 27 лютого нинішнього року посадовець в автомобілі, припаркованому на вулиці Івана Франка, від підприємця отримав хабар у розмірі 50 тисяч гривень і 300 доларів за безперешкодну видачу Міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту товарів тваринного походження до країн Євросоюзу. Йдеться про шкіри великої рогатої худоби загальної вагою 21500 кілограмів.

У судовому засіданні обвинувачений провину визнав повністю і розкаявся.

«Пом’якшуючими покарання обставинами суд визнає активне сприяння в розкритті злочину та щире каяття», – зазначено у матеріалах справи.

Суд визнав посадовця винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 369-2 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу – 25 500 гривень. А також стягнув з підсудного судові витрати на залучення експерта під час досудового розслідування для проведення судових криміналістичних експертиз речовин хімічних виробництв та спеціальних хімічних речовин в розмірі 9295 гривень.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.