дивись.info

У Львові обрали переможця тендеру на спорудження пам’ятника героям ЗУНР та УГА

У Львові обрали переможця тендеру на спорудження пам’ятника героям ЗУНР та УГА
Фото із сайту ЛОДА.

Учора, 1 жовтня, управління капітального будівництва ЛОДА підписало угоду вартістю 5 мільйонів 115 тисяч гривень на спорудження пам’ятника героям ЗУНР та УГА у Львові.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Інформація про тендер була розміщена по початку вересня. Зазначається, що йдеться про будівництво пам’ятника героям ЗУНР та УГА на перетині вулиць Листопадового Чину та Огієнка. Технічним завданням передбачена низка робіт, зокрема демонтажних, земляних, з облаштування благоустрою, встановлення самого пам’ятника, освітлення тощо.

Вартість оголошеного тендеру була 5 мільйонів 135 тисяч гривень. На торги зголосилися дві компанії – ТОВ «БК Захід НЕО БУД» та ТОВ «Трансбудторг». Запропонувавши ціну у 5 мільйонів 115 тисяч гривень, перемогла перша фірма.

Угода була підписана 1 жовтня. У договорі зазначається, що об’єми робіт можуть бути змінені залежно від реального фінансування. На 2018 рік передбачена сума у понад мільйон 920 тисяч гривень з обласного бюджету. Терміни виконання – жовтень 2018-грудень 2019 року. Місце виконання робіт – земельна ділянка ПАТ «Укрзалізниця», на вулиці Огієнка, 1, 3.

Крім того, генпідрядник має право залучати до виконання спеціальних робіт субпідрядника – ПП «Скульптура «Львівська фабрика мистецтв».

Згідно із даними YouControl, ТОВ «БК Захід НЕО БУД» була за реєстрова на квітні 2016 року. Директор – Ярослав Шостак. Бенефіціар – Світлана Шостак. Статутний капітал – 30 тисяч гривень.

Компанія активно бере участь у торгах. 2018-го ТОВ «БК Захід НЕО БУД» вже отримала замовлень на майже 5,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, 24 травня відбулось засідання журі конкурсу на кращу ідею та ескізний проект пам’ятника героям ЗУНР та УГА у місті Львові. За підсумками засідання члени журі, серед чотирьох пропозицій, підтримали проект ідеї авторського колективу до складу якого входить народний художник України Любомир Медвідь, скульптор Василь Ярич та архітектори Володимир Лаврін та Анна Андреєва.

Проект пам’ятника є образним зображенням двох сил, які визріли у період ЗУНР – політичної і військової. Також знак державності – український герб зображений у вигляді полум’я.

Пам’ятник героям ЗУНР та УГА планують встановити до 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.