дивись.info

Спалах сибірки на Одещині: стягують бійців Нацгвардії, у селах шукають хворих

Спалах сибірки на Одещині: стягують бійців Нацгвардії, у селах шукають хворих

На Одещині діє двотижневий карантин у селі Міняйлівка, де було зафіксовано зараження сибіркою. Напередодні там виставили шість блокпостів, на яких чергує поліція та надзвичайники. У селі наразі проведуть дезінфекцію. Із п’яти напередодні госпіталізованих селян в одного сибірку підтвердили, інформує ТСН.

Відомо, що в район перекидають бійців Національної гвардії України, які встановлять живий ланцюг за периметром всього села. Разом з рятувальниками вони розкладатимуть намети та влаштовуватимуть місця для проживання, якщо знадобиться екстрена евакуація людей із зони лиха. Паралельно ветеринари з медиками проводять моніторинг прилеглих сіл.

«Ми проводили заходи щодо вакцинації великої рогатої худоби у 20-кілометровій зоні. Провели повну перевірку населення в Міняйлівці, Фуратівці, Фараонівці, Петропавлівці та Старосіллі щодо наявності захворювання на сибірську виразку. Жоден випадок не підтвердився, окрім оцих п’ятьох хворих, які доставлені до Саратської ЦРЛ», – повідомив Антон Лобан, голова Саратської райдержадміністрації.

Люди у населеному пункті налякані, проте паніки немає. Найбільший страх – можливе знищення худоби, яка годує багато родин. Відомо про покращення стану госпіталізованих жителів Міняйлівки. Вони отримують необхідне лікування в районній лікарні. Медики прогнозують, що першого чоловіка, в якого діагностували сибірку, випишуть з лікарні за два дні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.