У Львові на площі Петрушевича планують побудувати паркінг

Hotel-Parking-1

Комісія землекористування на своєму засіданні підтримала проект ухвали  «Про надання ЛКП «Львівавтодор» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Є.Петрушевича».

Про це інформує портал депутатів ЛМР.

«Львівська міська рада ухвалою від 17.05.2017 №1966 «Про затвердження об’єкта інвестування – підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл.Є.Петрушевича» затвердила об’єкт інвестування – підземний паркінг на пл.Петрушевича. Орієнтовна площа – 0,1317 га у межах червоних ліній. Відповідно до детального плану території, земельна ділянка перебуває у зону ТР-2», - йдеться в інформаційній записці.

Відтак, проектом ухвали пропонується надати Львівському комунальному підприємству «Львівавтодор» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1317 га у межах червоних ліній на пл. Є. Петрушевича для будівництва та обслуговування підземного багаторівневого паркінгу з реконструкцією існуючого громадського простору – скверу за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

Як повідомив голова комісії Юрій Моравецький, наразі триває відведення земельної ділянки на пл. Петрушевича і підготовка до проектування.

«У зв’язку з тим, що з 27-го вересня вступило в дію нове законодавство щодо паркування автомобілів, тепер за паркування у неправильних місцях будуть санкції навіть без присутності водія. Тож це дуже вчасне рішення щодо побудови нової парковки. Адже водії запитують, а де  паркувати автомобіль? У Львові дуже великий брак парковок, і якщо місто зробить хоча б щось в цьому напрямку, то всі мешканці будуть вдячні за це. І ми, як депутати, повинні такі речі підтримувати».

Член комісії землекористування Ігор Зінкевич зазначає, що, незважаючи на важливість побудови багаторівневого паркінгу, важливо зберегти зелені насадження.

« Щодо парковки на Петрушевича, я сподіваюсь, що Львівавтодор виставить проект на конкурс і з’явиться та людина, яка зможе реалізувати цей проект в центральній частині міста. Ми неодноразово чуємо про наміри будувати парковки, але на жаль, через різні ситуації, що складаються чи законодавчі, чи громадські, можливості їх реалізувати немає. Тому будемо дивитись, слідкувати за подіями, за конкурсом, які варіанти нам зможуть запропонувати для побудови паркінгу. З самого початку громадськість хвилювалась, чи залишиться зелена зона? Тож за інформацією управління, зелена зона має залишитись».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: