дивись.info

Львівські школярі вчаться без підручників

Львівські школярі вчаться без підручників
фото: вільні джерела

Станом на 5 жовтня до шкіл Львова ще надходять підручники для 1, 5 та 10 класів.

Це школярі, книжки для яких цьогоріч друкують за новими програмами, повідомляє ZAXID.NET.  Доїзд паперових версій у Міністерстві освіти і науки України напередодні пояснювали тим, що поліграфічні потужності не встигли надрукувати достатню кількість.

Відтак школярам доводиться черпати інформацію з роздрукованих листків, мультибордів та інтернет-ресурсів.

Вчаться таким способом й учні 1-А класу ліцею №75 ім. Лесі Українки. Щотижня учителька роздруковує їм тематичні завдання, а «Букваря» діти чекають досі.

«Мусимо підбирати навчальний матеріал, заходячи на інтернет-ресурси. Наприклад, темою цього тижня є осінь. Серед заготовок – намальоване дерево, знову ж таки, на роздруківках, яке ми відшукали в мережі», – розповідає учителька 1-А класу Любов Горлай.

Контрольну роботу з фізики на роздруківках пишуть і десятикласники. Школярі кажуть: протягом місяця вони шукають інформацію в Інтернеті та діляться нею в чатах. Ще користуються мультибордом, куди вчителі завантажують електронні версії підручників.

«Наприклад, в мережу виклали 50-60 сторінок необхідної книги. Ми знаходимо її, беремо звідти завдання. Інколи вчитель приходить на урок зі своєю книжкою, відтак фотографуємо й ділимося світлинами у Viber і Telegram», – розповіла учениця 10-А класу Діана Сайкевич.

Тим часом у департаменті освіти і науки ЛОДА звітують: найкраща ситуація щодо забезпечення підручниками із п’ятим класом.

«Можемо говорити, що на сьогодні п’ятикласники забезпечені книгами на 80%. Для першого класу їх надійшло 50%. А от для учнів-десятикласників – лише 15%», – пояснила директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій.

Напередодні в Міністерстві освіти і науки зазначали, що книги виставили у вільному доступі в форматі PDF. Коли ж школи Львівщини отримають усі належні їм підручники, також наразі невідомо.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.