У Львові вчитель фізкультури вдарив першокласника у його день народження

дитина
Фото: відкриті джерела

Випадок трапився у львівській школі №55 - педагог просто підійшов і ударив хлопчину.

ОНОВЛЕННЯ: інформація з камер спостереження не підтвердила заяви матері. Деталі тут

Як написала на своїй сторінці у Facebook мати хлопчика Анастасія Вінокурова, вчитель фізичного виховання вдарив по руці свого учня, який навчається у першому класі.

Зі слів матері дитини, педагог просто підійшов і ударив хлопчину, який у цей день святкував своє семиріччя.

Школа, в якій навчається дитина, є вельми сучасною – "проектор, індивідуальні парти та інші атрибути", розповідає жінка.

«Але зате можна взяти й тріснути дитину по руці. Звичайно, ти ж – дорослий чоловік, учитель, а першокласник не відпустив сітку за твоєю командою. А, ні, Федя, сказав, що просто підійшов і вдарив. Що треба робити, коротше, якщо дитина тримається за сітку, або бігає, або сидить, або стоїть? Правильно, вмазати йому», – обурюється жінка.

За її словами, її син одразу заплакав, класна керівниця його заспокоїла, а вчитель фізкультури нібито вибачився, хоча точно стверджувати це не може.

«Директор у мене телефоном з'ясовував, чому Федю вдарив учитель. Начебто у мене є нормальне пояснення. І сказав написати заяву, щоб вони "провели розслідування". Тобто, я в день народження свого сина пішла до директора в приймальню писати заяву про те, що мою дитину вдарив вчитель. Класно, правда?» – додає Анастасія Вінокурова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: