дивись.info

Лорак, Лободу та Повалій можуть позбавити звання «Народного артиста України»

Лорак, Лободу та Повалій можуть позбавити звання «Народного артиста України»
Фото: відкриті джерела

Звання «Заслужений артист України» пропонують відібрати і в Львівського співака Віталія Козловського.

Ряд народних депутатів пропонують Верховній Раді просити Раду національної безпеки і оборони України безстроково позбавити звання “Народного артиста України” співаків Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова, Таїсію Повалій, Ані Лорак та інших, пише УНІАН.

Таїсія Повалій

Про це йдеться в проекті постанови №9156 “Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, зареєстрованому в парламенті 3 жовтня.

«Проектом Постанови пропонується звернутися до Ради національної безпеки і оборони України з пропозицією про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до фізичних осіб, а саме позбавити державних нагород України Таїсію Повалій, Ані Лорак, Світлану Лободу, Віталія Козловського, Володимира Бортка, Філіпа Кіркорова, Миколу Баскова», – сказано в документі.

Віталій Козловський

Зазначається, що прийняття постанови сприятиме “попередженню антиукраїнських проявів серед діячів культури, мистецтва і шоу-бізнесу, а також стане логічним продовженням боротьби з сепаратизмом на всіх рівнях”.

Як раніше повідомлялося, заслужений артист України Віталій Козловський заспівав на концерті в Москві 9 травня, присвяченому Дню перемоги.

Після цього виступ Козловського, який мав відбутися у Львові, скасували через обурення місцевих активістів, які обіцяли його бойкотувати. Крім цього, депутати Львівської облради ухвалили звернення до президента України Петра Порошенка з проханням позбавити Козловського звання заслуженого артиста України. Сам же співак заявив, що метою його виступу на святковому безкоштовному концерті 9 травня в одному із районів Москви було «просування української ідеї»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.