дивись.info

«Електрон» спростував інформацію щодо несправності київських трамваїв

«Електрон» спростував інформацію щодо несправності київських трамваїв
Фото: з відкритих джерел

Із 10-ти поставлених у м. Київ трамваїв заводом «Електронтранс», 8 експлуатуються київським депо регулярно, 2 трамваї знаходяться в ДЕПО по причині ДТП.

Про це повідомили в прес-службі “Електрону”.

Зазначається, що низка засобів масової інформації розтиражувала повідомлення стосовно несправних гальм одного з трамваїв «Електрон», який курсує у м. Києві, що призвело до ДТП.

«Повідомляємо, що з метою з’ясування обставин у м. Київ виїхала експертна група заводу «Електронтранс» на чолі з керівництвом підприємства.

Згідно з актом обстеження трамваю (додається), комісія КП «Київпастранс», яка є експлуатуючою організацією, встановила, що ДТП трапилося через неуважність водія, а не через технічну відмову гальм. Зауважимо, що трамваї «Електрон» обладнані гальмівною системою німецького виробництва HANNING & KAHL, що є однією з кращих у світі.

Також у розповсюдженій інформації Української правди (УП) та інших ЗМІ вказувалося, що трамваї «Електрон» стоять в депо і не здійснюють перевезення пасажирів. Ця інформація не відповідає дійсності. Повідомляємо, що із 10-ти поставлених у м. Київ трамваїв заводом «Електронтранс», 8 експлуатуються київським депо регулярно, 2 трамваї знаходяться в ДЕПО по причині ДТП.

При необхідності, за зверненням технічної служби депо, завод «Електронтранс» надасть необхідну допомогу у ремонтах цих трамваїв», – йдеться в повідомленні.

Йдеться про випадок, що Кличко розповів кореспондентам УП, що у нового трамвая “Електрон” сталися неполадки в системі гальмування, які призвели до аварії на Борщагівській лінії швидкісного трамвая.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.