дивись.info

У Львові бухгалтерів ЛКП наконсультували майже на 2 мільйони гривень, – депутат

У Львові бухгалтерів ЛКП наконсультували майже на 2 мільйони гривень, – депутат

В ЛМР обурені аудитом комунальних підприємств Львова.

Депутат Валерій Веремчук під час сесії назвав фарсом, проведений для львівських комунальних підприємств аудит, передає кореспондент Дивись.info.

«У січні ми проголосували ухвалу про обов’язковий незалежний аудит найбільших комунальних підприємств Львова, щоб мешканці міста знали, на що і як витрачають їхні гроші. Також цьогоріч ми передбачили кошти на проведення ревізій. Але що отримали в результаті? Виявилося, що предметом договору з компанією-аудитором є консультування бухгалтерів. Консультування за 1,7 мільйони гривень! Натомість, метою ухвали було проаналізувати ефективність використання бюджетних коштів та управління комунальними підприємствами», – обурився депутат.

За його словами, попри прописаний в ухвалі пункт про визначення компанії-аудитора через тендер на ProZorro, був укладений прямий договір із фірмою, яка співпрацює з ЛМР щонайменше з 2014 року. Також жодне із комунальних підприємств не опублікувало звіти аудиту, а на сайті міськради взагалі вказано, що перевірки не проводилися.

«Те, що нам запропонували – це фарс. Мерія вкотре показала, що не готова до прозорої роботи, не готова показувати, як розпоряджається коштами львів’ян. А, нагадаю, вже цього року комунальні підприємства отримали з бюджету розвитку 1 мільярд 700 мільйонів гривень. Ці гроші могли піти на дитячі садочки, на закупівлю нового транспорту. Натомість їх «проїли» комунальники», – додав депутат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.