дивись.info

Відтепер підприємцям не потрібно вклеювати касові чеки у книги обліку, – Мінфін

Відтепер підприємцям не потрібно вклеювати касові чеки у книги обліку, – Мінфін

Набув чинності наказ Міністерства фінансів України, який передбачає зміни до законодавства щодо порядку реєстрації розрахункових операцій та ведення книг обліку розрахункових операцій.

«Дотепер підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, витрачали не тільки гроші, але й час — в середньому, п’ять днів. А це — простій у роботі і недоотриманий дохід. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес», — повідомляють у Мінфіні.

Відповідно до нового наказу, фіскальна служба створить реєстр екземплярів касових апаратів та реєстр їхнього сервісного обслуговування, що дасть можливість підприємцям реєструвати касові апарати в один крок, подавши заяву за спрощеною формою.

«Більше того, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО (книги реєстрації касових операцій — ред.), але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи РРО», — додають у Мінфіні.

Зазначається, що даний наказ сприятиме запровадженню новітніх форм касових апаратів в Україні. Зокрема, мова йде про використання спеціальних програм та додатків на смартфонах, планшетах та ноутбуках у якості касового апарату.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.