дивись.info

Шоколадна карта України та майстер-класи: у Львові розпочалося найсолодше свято (фото)

Шоколадна карта України та майстер-класи: у Львові розпочалося найсолодше свято (фото)

Сьогодні, 12 жовтня, у Палаці Потоцьких стартувало Національне свято шоколаду, яке триватиме 4 дні.

Журналісти ІА Дивись.info вже завітали на свято та розпитали у організаторів, чим цьогоріч дивуватимуть тут.

Як розповів директор Національного свята шоколаду Андрій Сидор, особливостей цьогорічного свята є кілька.

«По-перше, це зовсім нова локація – свято відбувається на території довкола Палацу Потоцьких. Ми кожного року намагаємось вигадувати все нові активності, новий інтерактив. Цьогорічною новинкою є восьмиметрова шоколадна карта України.

Крім того, символічно, бо карта України повна – із Кримом і Донбасом, із їхніми гербами, до якої кожного дня, аж до 15 жовтня, будуть додаватися нові шоколадні скульптури», – сказав Андрій Сидор.

Це точна копія карти України, яка має 8 метрів у довжину і майже 6 метрів у ширину.

За словами Андрія Сидора, майстри над нею працюють від понеділка.

«Скільки шоколаду витратили на неї зможемо дізнатися лише в останній день свята, адже група скульпторів буде щодня додавати до неї нові скульптури. Це будуть і герби міст, і історичні пам’ятки з відповідного міста, тому скільки шоколаду піде на це зараз сказати складно, але, думаю, що більше тонни шоколаду», – відзначив пан Андрій

Крім того, відвідувачі зможуть побачити майже повний цикл виробництва шоколаду.

Як розповіла в коментарі Дивись.info технолог Марія Проць, Товариство чорного шоколаду продемонструє, як зелені какао-боби обсмажуються, потім як вони перемелюються та як із них робиться шоколадна паста та створюються справжні шоколадні цукерки.

«Виготовлення шоколаду починається із первинної обробки какао-бобів, які привозяться з Південної Америки чи Африки, Колумбії. Декілька сортів перемішуємо, змішуємо, очищаємо на спеціальних механізмах.

Тоді подаємо на мельниці, де дуже висока степінь подрібнення. Там і відбувається подрібнення тертого какао. Тоді вже додаємо какао-масло, пудру, ванілін. Так і виходить наш справжній шоколад, який сьогодні мало хто виготовляє.

Варто зазначити, що ми не використовуємо ніяких консервантів та барвників», – пояснила технолог. Сам шоколад будуть продавати і в рідкому вигляді.

За словами організаторів, свято шоколаду в залежності від сезону та погоди відвідує від 6 до 20 тисяч осіб.

Повну програму дивіться тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.