дивись.info

У Львівській міськраді розповіли, чи готові запустити великогабаритні автобуси до Брюхович

У Львівській міськраді розповіли, чи готові запустити великогабаритні автобуси до Брюхович

Петиція до Львівської міськради про запуск великих комунальних автобусів до Брюховичів набрала необхідні 500 підписів. 

Станом на 12 жовтня її підписали 502 мешканця. Тепер петицію зобов’язані розглянути депутати Львівської міської ради на черговій сесії.

Як йдеться у тексті петиції, жоден комунальний громадський транспорт м. Львова не їздить до смт. Брюховичі. Міські пасажирські перевезення між Львовом та Брюховичами здійснююся лише приватними перевізниками, які обслуговують маршрут №8 та маршрут № 22.  

Більшість автобусів, що обслуговують маршрути №8 та № 22, це автобуси середнього класу Богдан А092, які взагалі не пристосовані для перевезень пасажирів у міському режимі – поручні для стоячих пасажирів розташовані високо або їх немає, проходи у частині автобусів вузькі та обмежують переміщення пасажирів, другі двері розташовані високо та не відкриваються автоматично, підвищення підлоги у салоні травмує стоячих пасажирів… З метою вирішення вищезазначених проблем та забезпечення прав пасажирів, просимо запустити комунальний великогабаритний громадський транспорт до смт. Брюховичі, у тому числі просимо розглянути варіант продовження будь-якого міського комунального великогабаритного автобусного маршруту до смт. Брюховичі через вул. Замарстинівську.  

Як повідомив ІА Дивись.info в.о. керівника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика, зараз не можна перенаправити на цей маршрут великі машини, бо місто його не обслуговує.

«Коли ми цивілізуємо конкурс, будемо бачити, хто на нього подався, то будемо або працювати з цим перевізником, або приймати якісь свої управлінські рішення», – сказав Олег Партика.

Щодо тимчасових дій та можливого виділення автобусів від комунального АТП-1 чиновник сказав, що «це питання дискусійне, тобто ми його будемо обговорювати, звичайно, піднімати на цьому рівні, але це не вирішується за 5 хвилин».

Натомість, керівник ГО «За якісний транспорт»  Святослав Товстига запропонував альтернативний варіант вирішення проблеми щодо добирання мешканців до Брюхович.

«Є такий собі маршрут 54, який є в лоті маршрутів «примар». Тому, прошу піти шляхом маршруту 49 і на тимчасовому договорі, запустіть маршрут 54 наступним чином: пл. Різні вул. Шевченка вул. Брюховицька, м. Брюховичі», – повідомив Товстига у Facebook.

Нагадаємо, цього року Львів має отримати 150 нових низькопідлогових автобусів, довжиною 12 м, згідно з підписаною угодою між ЛК «АТП-1» та АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу: 100 автобусів МАЗ і 50 — «Електрон». Отримані МАЗи вже курсують на маршрутах № 2а, 3а, 5а, 16, 46, 47а.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.