дивись.info

Голову однієї з фракцій ЛОР хочуть висунути у президенти

Голову однієї з фракцій ЛОР хочуть висунути у президенти
фото: відкриті джерела

Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок відмовився від участі в майбутніх президентських виборах.

Натомість, він пропонує висунути єдиним кандидатом від усіх націоналістичних сил,  колишнього віце-спікера ВРУ Руслана Кошулинського. Свій крок лідер “Свободи” пояснює бажанням пришвидшити процес об’єднання націоналістичних сил, інформує ZN.UA.

Про це Олег Тягнибок заявив сьогодні під час свого виступу на Марші Слави УПА, підкресливши, що цього вимагає нація.

“У цей святий день ми маємо відповісти на питання, які перед нами, націоналістами, ставить нація. Чи ми єдині? Чи буде українцям за кого голосувати на найближчих виборах? Чи матимуть вони свого кандидата? Єдиного кандидата від націоналістів. Без сумніву, матимуть! І тому я, голова всеукраїнського об’єднання “Свобода”, керуючись інтересами нації і держави, задля єдності націоналістичних сил офіційно заявляю: інтереси України і українців для мене вищі за будь-які амбіції. Я не буду висувати свою кандидатуру на цих президентських виборах”, — сказав Олег Тягнибок.

Голова “Свободи” сподівається, що його відмова від участі в президентській кампанії пришвидшить процес визначення єдиного кандидата від націоналістичних сил.

Тягнибок закликав усі націоналістичні сили підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського, бо вважає його оптимальним вибором.

“Руслан Кошулинський — це людина, вже перевірена  державотворчими справами. Він має досвід керівництва державою в критичний для України момент. Брати і сестри-українці, побратими націоналісти, прошу підтримати його кандидатуру”, — резюмував Олег Тягнибок.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.