дивись.info

В парку «На валах» відбудеться театралізований «Бій відділів УПА проти військ НКВД».

В парку «На валах» відбудеться театралізований «Бій відділів УПА проти військ НКВД».
фото: прес-служба ОДА

У неділю, 14 жовтня, 76-ту річницю створення Української повстанської армії та День захисника України Львівщина відзначить театралізованим військово-історичним дійством «Бій відділів УПА проти військ НКВД».

Виставу просто неба організують  у парку «На валах» неподалік будівлі Львівської ОДА. Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації

За словами організаторів, захід – просвітницький й відбудеться для того,  щоб люди краще знали і розуміли історію України.

Глядачі такого дійства на собі можуть відчути історичні події, посидіти у машині, якою користувались вояки Української Повстанської Армії, потримати у руках зброю, послухати історичні розповіді.

За словами організаторів театралізованого бою, він – просвітницький й відбудеться для того, щоб люди краще знали і розуміли історію України. Глядачі такого дійства на собі можуть відчути історичні події, посидіти у машині, якою користувались вояки Української повстанської армії, потримати у руках зброю, послухати історичні розповіді.Театралізоване військово-історичне дійство рохпочнеться о 16.00.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.