дивись.info

Через неявку представника ЛОДА на комісію ЛОР важливе питання може не потрапити на сесію

Через неявку представника ЛОДА на комісію ЛОР важливе питання може не потрапити на сесію

Бюджетна комісія облради не змогла розглянути питання щодо програми соціально-економічного розвитку через неявку першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського.

Про це журналістам розповів голова комісії.

«Мав доповідати Ростислав Замлинський, але його не було з невідомих причин. Офіційно нас не повідомили, чому його немає, знаю, що він мав бути у відрядженні, але підтвердження офіційного немає. Ми перенесли це питання на наступну комісію і, відповідно, напевно на наступну сесію, бо він курує цей напрямок. Ми не розглядали саме виконання програми, але в частині фінансування капітального будівництва в нас були зауваження і ми хотіли задати кілька запитань. Але перенесли у зв’язку з відсутністю доповідача», – розповів голова комісії Олег Домчак.

Він додав, що у члени комісії хотіли запитати, чому не відбувається фінансування робіт щодо об’єктів, включених до програми.

«Кошти насправді є. Це кошти і загального, і спеціального фондів. Відповідно були питання  – чому це затримується. Багато було зауважень, що були підписані заявки, які лежали на  столі першого заступника і не відпускалися  з незрозумілих причин. Ми хотіли почути пояснення але не вдалося», – додав Олег Домчак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.