дивись.info

До бюджету на 2019 рік внесли 922 поправки, — Мінфін

До бюджету на 2019 рік внесли 922 поправки, — Мінфін

Під час ухвалення законопроекту про державний бюджет на 2019 рік депутати внесли до проекту 922 поправки.

Загальна кількість поправок складала 2171, а їхній вплив на головний фінансовий документ оцінювався у сумі 2,2 трильйони гривень, проте більшу частину цих поправок парламент відхилив.

«Ми отримали пропозицій на суму 2,2 трлн. грн — ще на два таких бюджети, які ми спочатку підготували. Але я розумію, що бюджет — це мистецтво можливого і що наша задача зараз ухвалити збалансований і реалістичний документ, в якому кожна гривня видатків забезпечена реальними доходами, щоби після 1 січня 2019 року мі могли профінансувати їх всі в повному обсязі», — повідомила виконувачка обовязків міністра фінансів України Оксана Маркарова.

Зазначимо, що серед ухвалених змін збільшення відрахування частини свого прибутку Національним банком України до державного бюджету України до 2 мільярдів гривень, а також змінили обсяг деяких державних цільових програм, зокрема медичних, культурних та інфраструктуриних.

Нагадаємо, що 18 жовтня Рада ухвалила проект бюджету на 2019 рік у першому читанні. Також депутати підтримали у першому читанні перехід до трирічного бюджетного планування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.