дивись.info

На Юнацькій Олімпіаді-2018 представники України здобули 23 медалі

На Юнацькій Олімпіаді-2018 представники України здобули 23 медалі
Шпажистка Катерина Чорній

В аргентинському Буенос-Айресі завершилися ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Україну представляли 55 атлетів у 22 видах спорту.

Вони здобули 23 медалі (7-8-8) у 13 видах спорту.

Золоті медалі:

  • Катерина Чорній – фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість),
  • Назар Чепурний – спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики),
  • Іван Тищенко – академічне веслування (чоловіча одиночка),
  • Валерія Іваненко – легка атлетика (метання молота),
  • Михайло Кохан – легка атлетика (метання молота),
  • Ярослава Магучіх – легка атлетика (стрибки у висоту).

Шпажистка Катерина Чорній стала першою українкою у фехтуванні, хто за 12 років проведення Юнацьких Олімпійських ігор піднявся на п’єдестал пошани. Причому двічі. Спочатку Чорній у нервовому фіналі вирвала перемогу в чемпіонки світу серед кадетів Се Кєйлінь Сінь Янь із Гонконгу з рахунком 11:9, а після цього стала першою у складі команди «Європа 1». Тож на рахунку Чорній два «золота».

Срібні медалі:

  • Денис Кесіль – плавання (200 м баттерфляєм),
  • Анастасія Прозорова – бадмінтон (командна першість),
  • Софія Лискун – стрибки у воду (вишка, 10 м),
  • Оксана Чудик – вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг),
  • Назар Чепурний – спортивна гімнастика (опорний стрибок),
  • Христина Погранична – художня гімнастика (багатоборство),
  • Тарас Бондарчук – бокс (вагова категорія до 60 кг),
  • Максим Галінічев – бокс (вагова категорія до 56 кг)

15 жовтня 2018 року увійде в історію українського спорту, як «золотий день». Протягом однієї години «синьо-жовті» вибороли три нагороди вищого ґатунку і всі в легкій атлетиці: Валерія Іваненко та Михайло Кохан у метанні молота і Ярослава Магучіх – у стрибках у висоту.

Бронзові медалі:

  • Олег Вередиба – дзюдо (вагова категорія до 55 кг),
  • Дмитро Гонта – кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м),
  • Анастасія Бачинська – спортивна гімнастика (багатоборство та вільні вправи),
  • Олег Дорощук – легка атлетика (стрибки у висоту),
  • Владислав Остапенко – вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг),
  • Софія Лискун – стрибки у воду (змішані командні змагання),
  • Дарина Плохотнюк та Олександр Мадей – спортивна акробатика (змішані пари).

За повернення традицій «золотого молоту», радіє і бронзовий призер Олімпіади в Атланті (перші Ігри, де брала участь збірна України під своїм прапором) Олександр Крикун.

Варто зазначити, що ці спортсмени згодом можуть представляти Україну на олімпійських аренах Токіо-2020, Парижу-2024 та інших важливих змаганнях.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.