дивись.info

Путін наказав розмістити спецназ у монастирях УПЦ МП, — Тимчук

Путін наказав розмістити спецназ у монастирях УПЦ МП, — Тимчук

Президент Росії Володимир Путін наказав гарантувати безпеку митрополитів Московського патріархату в Україні «за будь-якого розвитку подій» шляхом розміщення у найважливіших монастирях груп спецназу ГРУ під прикриттям.

Відповідний наказ було дано 12 жовтня на засіданні Радбезу РФ, скликаному у зв’язку з рішенням Вселенського патріархату про надання автокефалії православній церкві в Україні, повідомив у Facebook народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«За інформацією групи ІС, 12 жовтня на засіданні Радбезу РФ під час обговорення подальших перспектив функціонування РПЦ в Україні (після рішення Константинопольського патріархату про надання автокефалії УПЦ), президент РФ В. Путін наказав керівництву силових відомств РФ: “гарантувати безпеку наших митрополитів за будь-якого розвитку подій” шляхом розміщення у найважливіших монастирях т. зв. “УПЦ МП” груп спеціального призначення ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ) під прикриттям», – повідомив Тимчук.

У свою чергу міністр оборони РФ Сергій Шойгу і начальник Генштабу ЗС Росії Валерій Герасимов заявили, за даними ІС, що в Генштабі збройних сил РФ вже відпрацьовуються плани безпосереднього введення на територію України мобільних бойових груп (під прикриттям) з метою захисту Києво-Печерської та Святогірської лавр. «На думку даних керівників, ці релігійні об’єкти першими потрапляють під загрозу нападів з боку радикально налаштованих і озброєних бойовиків-націоналістів», що «нестиме загрозу життю ієрархів і керівництву» т. зв. “УПЦ МП”, – зазначив Тимчук.

Також, за його даними, військове керівництво РФ доповіло, що у рамках підготовки до реалізації цих планів на даний час вже проводиться підготовка груп спецпризначення на місцевості, а саме – на базі Новоафонского монастиря в Абхазії.

«Таким чином, в ГУ ГШ ЗС РФ уже фактично розроблена операція по дестабілізації ситуації в Україні з використанням релігійного чинника», – підкреслив Тимчук.

Нагадаємо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату прийняв рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні.

Після цього 15 жовтня на засіданні синоду РПЦ у Мінську було прийнято «Заяву Священного синоду» у зв’язку з рішенням Константинопольського патріархату – подальше перебування у спілкуванні євхаристії з ним визнано неможливим.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.