дивись.info

У Добротворі відкрили сучасне футбольне поле (фото)

У Добротворі відкрили сучасне футбольне поле (фото)

Сьогодні, 20 жовтня, у смт Добротвір (Камянка-Бузький район) в рамках проекту «Давай, грай!» урочисто відкрили новозбудований сучасний футбольний майданчик.

Як відомо, у червні під час Форуму місцевого розвитку у Трускавці було підписано меморандум про реалізацію проекту «Давай, грай» на Львівщині, Івано-Франківщині, Луганщині. Про це інформує прес-служба Львівської облради.

«Цей проект став можливим завдяки об’єднанню зусиль – обласної та місцевої влади, а також бізнесу. Підписаний у Трускавці у червні меморандум втілюється у життя. Нещодавно ми відкривали такий же сучасний спортивний майданчик у Червонограді, – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. – Сьогодні приємно бачити, як світяться очі в наших діток, у них є велике бажання займатися спортом і це прекрасно, адже тепер для них створені усі умови. Маємо на меті чим побільше залучати дітей та молодь до занять спортом, зокрема футболом».

Варто зауважити, що проект, маючи на меті розвиток масового дитячого футболу, базується на кількох основних правилах, одне із основних – діти можуть займатись футболом абсолютно безкоштовно. А волонтери на безоплатній основі вчитимуть та тренуватимуть молоде покоління футболістів.

До слова, проект «Давай, грай» – спільна програма компанії «ДТЕК» та ФК «Шахтар» по будівництву та утриманню футбольних майданчиків для дітей і розвитку дитячого спорту. Співфінасування проету здійснюється обласними та місцевими бюджетами. Футбольні майданчики з`являться у Львівській, Івано-Франківській та Луганській областях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.