дивись.info

На Львівщині планують збудувати норкову ферму

На Львівщині планують збудувати норкову ферму
Фото: відкриті джерела

Стало відомо про план будівництв наймасштабнішої норкової ферми в Україні у Бродівському районі Львівської області.

На думку місцевої громади ферма може спричинити екологічну катастрофу в регіоні.

Відтак кампанія ХутроOFF закликає місцевих мешканців допомогти їм заблокувати цей проект на початковій стадії, передає кореспондент Львівського порталу.

«Стало відомо про план будівництв наймасштабнішої норкової ферми в Україні у Бродівському районі Львівської області. Це може спричинити екологічну катастрофу в районі: забруднення ґрунтів, водойм, підземних вод та повітря. Як наслідок: збільшення кількості алергічних реакцій у місцевих мешканців, насамперед – у дітей і літніх людей, хвороби шляхів дихання й підвищення ризику онкохвороб.

Місцева громада на цьому етапі може заблокувати проект. Закликаємо мешканців району створити ініціативну групу для запобігання відкриття цієї норкової ферми. Кампанія ХутроOFF запрошує лідерів ініціативної групи, яку необхідно чимшвидше створити, звертатись для консультування», – йдеться у повідомленні.

За аналізом ГО Єдина Планета – справжній іноземний власник переміщає виробництво через заборону цього бізнесу в Європі, а в документах фігурує громадянин України, який не має прямого відношення до нього.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.