дивись.info

З кінця березня з України виїхало понад понад 619 тисяч заробітчан

З кінця березня з України виїхало понад понад 619 тисяч заробітчан

Для інвесторів освічена, відносно дешева робоча сила в Україні завжди була перевагою, кажуть експерти.

Від 20-го березня 2018 року з України виїхали понад 619 тис. осіб. Велика частина з них – це трудові мігранти. При цьому щохвилини ця кількість збільшується удвічі. Про таке повідомляє ukrainianpeopleleaks.com, що в онлайн-режимі відстежує кількість мігрантів.

За словами HR-експерта Олександра Білоуса, таку кількість мігрантів можна порівняти з населенням обласного центру. Відтак, втрата трудової сили призводить до загострення дефіциту кадрів на українському ринку праці.

«Уже зараз ми знаємо, що є цілі заводи, які відкриваються, пропонують досить високі заробітні плати, але не можуть знайти працівників. Взагалі для інвесторів освічена, відносно дешева робоча сила в Україні завжди була перевагою. Зараз ми втрачаємо свій головний ресурс – робочі кадри. Такими темпами просто не буде кому розвивати країну», – каже Білоус.

Зауважимо, що український прем’єр Володимир Гройсман вважає, що повертатися до України трудових мігрантів підштовхне зарплата на рівні 10 тисяч гривень.

«Вважаю, що середня заробітна плата в країні повинна дорівнювати не менше 10 тис. грн. Я думаю, що в цьому році ми зможемо досягти таких показників. Тоді люди будуть повертатися (з-за кордону)», – зазначив Гройсман кілька місяців тому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.