дивись.info

На Львівщині організатор незаконного видобутку корисних копалин заплатить 1700 гривень штрафу

На Львівщині організатор незаконного видобутку корисних копалин заплатить 1700 гривень штрафу

На Львівщині засуджено організатора незаконного видобутку корисних копалин на території Чолгинського заказника.

Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину та, враховуючи угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинувачуваним, призначив узгоджену сторонами міру покарання у вигляді штрафу  на користь держави в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це інформує прес-служба поліції Львівської області.

Правоохоронці встановили, що 58-річний мешканець Яворівського району, не маючи відповідних дозвільних документів, організував на території Чолгинського орнітологічного заказника місцевого значення видобуток піску, який у подальшому реалізовувався як будівельний матеріал мешканцям та юридичним особам регіону.

«Підприємця» затримали під час незаконного видобутку піщаної суміші, у нього було вилучено екскаватор та вантажну автомашину.

Зловмиснику було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.252 КК України (умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду), а обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Суд, враховуючи угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим, призначив узгоджену сторонами міру покарання у вигляді штрафу  на користь держави в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Чолгинський заказник — орнітологічний заказник місцевого значення в Україні. Утворений в 1997 році та розташований у межах Яворівського району Львівської області. Загальна площа складає 820 га та охоплює лісовий масив з двома водоймами, а також водно-болотний природний комплекс. Місце зупинки під час сезонних міграцій водоплавних птахів, у тому числі рідкісних, занесених до Червоної книги України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.