дивись.info

Міністр соцполітики назвав три варіанти оформлення субсидій

Міністр соцполітики назвав три варіанти оформлення субсидій

Кількість субсидіантів прогнозовано залишиться на колишньому рівні, адже раніше відбулося підвищення соціальних стандартів.

Про це у коментарі журналістам сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє Укрінформ.

“На кількість субсидіантів і розмір субсидій впливає два фактори. Фактор перший – підвищення тарифів. Він призводить до того, що кількість субсидіантів і розмір субсидії росте. Другий фактор – зростання соціальних стандартів. У нас враховуються доходи з певним часовим лагом. При опалювальному сезоні 2018-2019 років збільшена пенсія у жовтні 2017 року буде враховуватися у доходах громадян. Тоді пенсії зросли в середньому на 30%. Що стосується працюючих людей, то збільшення доходів враховується за перше півріччя 2018 року. Середня заробітна плата зросла на 25%”, – сказав Рева.

Він прогнозує, що у цьому зв’язку кількість субсидіантів та розмір субсидії у 2019 році залишиться на рівні 2018 року.

“Будь-яке підвищення тарифів тягне збільшення видатків для тих, хто не отримує субсидії”, – прокоментував Рева питання про можливі неплатежі, що можуть виникнути внаслідок підвищення тарифів.

Рева також розповів про три можливі варіанти оформення субсидій.

“Є різні формати для отримання субсидій: особистий прийом в управлінні соціального захисту населення, подача електронної заяви та декларації через сайт Мінсоцполітики, а також людина може надіслати їх поштою. Близько 20 тис. заяв подано через електронну форму”, – сказав Рева.

Він наголосив, що організація прийому заявок – відповідальність місцевої влади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.