дивись.info

Три дні львівських діток консультуватиме невролог-епілептолог з Канади

Три дні львівських діток консультуватиме невролог-епілептолог з Канади
Фото: ЛМР

В рамках співпраці між КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» та лікарнею Sick Kids (Торонто, Канада), з 25 до 27 жовтня відбудеться черговий візит дитячого невролога-епілептолога Крістіни Го в дитячу лікарню Львова.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, окрім консультацій діток, фахівець з Канади прочитає лекцію для дитячих неврологів міста та області.

Як розповів головний лікар КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» Дмитро Квіт, на цей час заплановано консультації 26 дітей з терапевтично-резистентними формами епілепсії, які були попередньо обстежені у неврологічному відділенні лікарні.

«Метою консультацій є корекція протиепілептичного медикаментозного лікування і вирішення питання ймовірного оперативного лікування епілепсії, в тому числі встановлення VNS стимулятора», — зазначає Дмитро Квіт.

Також 27 жовтня о 14.00 год. у конференц-залі неонатального корпусу міської дитячої клінічної лікарні Крістіна Го прочитає лекцію щодо особливостей нейровізуалізуючих методів обстеження у дітей з епілепсією, та щодо симптоматичної епілепсії у дітей з аутоімунними захворюваннями нервової системи. До участі в навчанні запрошують дитячих неврологів міста та області.

Зазначимо, що проект співпраці між SickKids Hospital (Торонто, Канада) та Міською дитячою лікарнею триває впродовж 6 років. Під час останнього візиту у червні цього року, за шість днів канадські лікарі проконсультували понад 100 дітей з нейрохірургічними та неврологічними патологіями з різних куточків України, а також спільно з львівськими лікарями провели 8 надскладних операцій, 2 з яких є унікальними для Західного регіону України. Окрім того, канадські фахівці провели декілька навчально-практичних лекцій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.