дивись.info

У США намагалися підірвати Барака Обаму та подружжя Клінтон

У США намагалися підірвати Барака Обаму та подружжя Клінтон

Впродовж останніх 24-х годин американські спецслужби перехопили вибухові пакети, які були адресовані президенту США в 1993-2001 рр. Біллу Клінтону та його дружині – кандидатці на посаду президентки США у 2016 році Гілларі Клінтон, а також екс-президенту США в 2009-2017 рр. Бараку Обамі.

Як повідомляє The Associated Press з посиланням на представників спецслужб, перехоплені пакети містили «функціональні вибухові пристрої».

Також повідомляється, що вибухові пристрої, які були відправлені до будинку Клінтонів у передмісті Нью-Йорку та в офіс Барака Обами в окрузі Колумбія, схожі до вибухового пристрою, який був знайдений у понеділок, 22 жовтня, в поштовій скриньці в будинку американського мільярдера Джорджа Сороса. Джерело в спецслужбі повідомило, що правоохоронці встановили взаємозв’язок між цими випадками.

У своїй заяві секретна служба підтвердила, що вона «перехопила два підозрілі пакети, – одне в ніч на 23 жовтня на ім’я Клінтон, а одне – вранці 24 жовтня на ім’я Обами.

«Пакети були негайно ідентифіковані під час звичайних процедур перевірки пошти як потенційні вибухові пристрої і були належним чином оброблені», – сказано в повідомленні агентства.

Агентство заявило, що зараз він веде повне кримінальне розслідування, яке «використовуватиме всі доступні федеральні, державні та місцеві ресурси для визначення джерела пакунків та виявлення відповідальних осіб».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.