дивись.info

Клімкін у Львові порівняв Сенцова з Сахаровим

Клімкін у Львові порівняв Сенцова з Сахаровим

Присудження Європарламентом премії «За свободу думки» імені Андрія Сахарова українському політв’язню Олегу Сенцову, є важливим для всіх українців, яких незаконно утримують у російських тюрмах.

Про це під час прес-конференції у Львові заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає кореспондент Дивись.info.

«Присудження цієї премії дуже важливо не лише для Олега Сенцова, але й для всіх політичних в’язнів Кремля. Коли я спілкуюсь зі своїми закордонними партнерами, то наголошую, що Сенцов голодував не за себе, він голодував за звільнення всіх. І я вважаю, що Олег стане для Росії кимось настільки важливим, як для Радянського Союзу став сам Андрій Сахаров. Це суперова новина, яка нас всіх має надихнути працювати ще більше»,  заявив Павло Клімкін.

За його словами, Росія сподівалась, що після припинення голодування світ забуде про Олега Сенцова та всіх інших українських політв’язнів.

«Росія сподівалась, що після припинення голодування вдасться збити емоційну хвилю у світі. Але вона прорахувалась», – додав міністр.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.