дивись.info

На Львівщині – понад 10 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад

На Львівщині – понад 10 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад
Фото: ілюстративне

У перші дні жовтня на Львівщині незаповненими залишалися 10,1 тис вільних робочих місць і вакантних посад, у тому числі 7,4 тис – для представників робітничих професій (72,9%), решта – для службовців і тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.

Зазначається, що найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (32,4% загальної кількості вакансій) та операторів і складальників устаткування і машин (25,9%). Найменший – на технічних службовців (2,7%) та кваліфікованих робітників сільського, лісового господарства, риборозведення та рибальства (0,4%).

Упродовж дев’яти місяців посадовці обласної служби зайнятості допомогли знайти роботу 36,1 тис жителів області, у т.ч. 10,4 тис безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характерузалучено 4,3 тис осіб, ще6,7 тис охоплено професійним навчанням.

Одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власного бізнесу отримали 125 безробітних, 240 працедавців скористалися механізмом надання компенсацій зі сплати єдиного соціального внеску, забезпечивши новоствореними місцями праці 508 безробітних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.